O autorze
Dominik Szarek - kibic, bez pamięci zakochany w Premiership i… polskiej Ekstraklasie. W każdą sobotę w samo południe przepytuję oko w oko polskich piłkarzy w internetowy talk-show Futbolove. To program okiem kibica - dla kibiców, w którym poznacie swoich ulubionych zawodników z nieznanej dotąd strony. Pytam o to, co naprawdę interesuje prawdziwych kibiców. Zero sucharów, banalnych pytań i Szpakowskiego.

Jakub Rzeźniczak: „Roger zawsze był dla mnie kozakiem”

- Był to taki zawodnik, do którego podawałeś piłkę wiedząc, że on jej nie straci, a wręcz zawsze stworzy jakieś zagrożenie - wspomina polskiego Brazylijczyka piłkarz Legii Warszawa, Kuba Rzeźniczak.

Rzeźniczak jest wychowankiem Widzewa Łódź, z którego w 2004 roku został wykupiony przez warszawską Legię. Cztery lata później - będąc już podstawowym obrońcą stołecznej drużyny - zadebiutował w Reprezentacji Polski Leo Beenhakkera w towarzyskim spotkaniu z Serbią.


W moim programie Kuba zdradza co nieco o swoim bogatym życiu towarzyskim i licznych podbojach miłosnych, omal nie zakończonych ślubem w wieku zaledwie 23 lat. Pochodzący z Łodzi defensor opowiada również o współpracy boiskowej z Danielem Ljuboją oraz swoim zamiłowaniu do mediów społecznościowych - Facebooka i Twittera.

- Sam gdy byłem młodszy lubiłem wiedzieć, co dzieje się u moich idoli. Wtedy nie było takich możliwości, teraz są. To pozwala przybliżyć kibicom nasze życie i atmosferę w szatni, do której często nawet dziennikarze nie mają dostępu - wyjaśnia Rzeźniczak.


Zobacz cały wywiad z Kubą Rzeźniczakiem:
Trwa ładowanie komentarzy...