O autorze
Dominik Szarek - kibic, bez pamięci zakochany w Premiership i… polskiej Ekstraklasie. W każdą sobotę w samo południe przepytuję oko w oko polskich piłkarzy w internetowy talk-show Futbolove. To program okiem kibica - dla kibiców, w którym poznacie swoich ulubionych zawodników z nieznanej dotąd strony. Pytam o to, co naprawdę interesuje prawdziwych kibiców. Zero sucharów, banalnych pytań i Szpakowskiego.

Teodorczyk: "Wygryzę 'Lewego' ze składu Borussi... w FIFĘ"

- Moim idolem z młodszych lat był Raul Gonzalez - wyjawia Łukasz Teodorczyk, który teraz marzy o podążeniu śladami swoich poprzedników w Lechu Poznań, Roberta Lewandowskiego i Artjomsa Rudnevsa.

Teodorczyk w 2010 roku trafił do stołecznej Polonii z IV-ligowej Wkry Żuromin. Poprzednia runda w barwach "Czarnych Koszul" była dla niego przełomowa - dzięki dobrej dyspozycji znalazł się w orbicie zainteresowań Mariusza Rumaka, który zimą ściągnął go do walczącego o mistrzostwo Polski, Lecha Poznań.


W Kolejorzu wciąż czeka na swoje premierowe trafienie, jednak już teraz odważnie myśli o swojej przyszłości: - Bardzo chciałbym zagrać w Bundeslidze, jednak aby tam trafić, wcześniej muszę udowodnić swoją wartość w barwach Lecha.

Zobacz cały wywiad z Łukaszem Teodorczykiem:
Trwa ładowanie komentarzy...